DVEŘE JAKO VZPOMÍNKA, CESTA, NEBO OKNO DO DUŠE

Vždycky mě fascinovaly dveře domů. Z každé cesty si přivezu foťák plný dveří. Vidím v nich příběhy, představuji si lidi, co v nich bydlí, jací jsou a co o nich jejich dveře vypovídají...

Focení mě vždycky bavilo, ale vybrala jsem si v životě jinou cestu. Sice jsem vystudovaná novinářka, mám dokonce bakalářskou práci z fotografie, ale profesí a největší částí duše jsem zpěvačka (Diva Baara, Yellow Sisters, Mateřská.com)

Nová doba na nás všechny klade nové nároky a přináší další příležitosti. A tak se stalo, že ke mně přišel nápad realizovat na plátně první mozaiku toskánských dveří na naši společnou výstavu s mámou v listopadu 2019 v Galerii 1.

Od té doby vznikly i Dveře letenské a v přípravě jsou dveře salzburské a francouzské.  

Letenské dveře vznikly jako komunitní projekt za velké podpory zájmu FB skupiny Letenská parta. Ceny obrazů považujte za orientační. Pokud se vám líbí, ráda se s vámi dohodnu na individuálních cenách.

V případě dveří letenských vám nabízím ještě malou nadstavbu. Jste z Letné, přáli byste si mít můj obraz, ale nevidíte na něm vaše dveře? Přijedu, vyfotím a dám vám je tam. Co vy na to? ;)

Moc vás zdravím a děkuju za vaši podporu.
Bára Vaculíková ❤️